Par Mums

» Par Mums

Organisks un dabisks
SLA PARIS kosmētikas un ādas kopšanu līdzekļu klāsts ir ražots no organiskām un dabiskām sastāvdaļām, tai pašā laikā saglabājot  profesionāla produkta efektivitāti un tā paredzēto gala rezultātu. SLA PARIS  mērķis ir garantēt augstāko kvalitāti ar dabiskām, un pēc iespējas, organiskām sastāvdaļām. Kompānija rūpīgi izvēlas sastāvdaļas  produkcijai, un dara visu iespējamo, lai respektētu godīgas tirdzniecības plānu.

Cik vien iespējams, SLA PARIS  kompānija  izmanto organiskas un dabiskas izejvielas un sastāvdaļas. Šīs sastāvdaļas nodrošina efektivitāti un ādas aprūpi produkcijas formulā. No dabas iegūtas tās var tikai un vienīgi piedāvāt labu kvalitāti.

SLA piedāvā sertificētu klāstu no:
ECOCERT SAS-BP 47
32600 L’ISLE JOURDAIN

Kvalitāte ir pateicoties organiskajām un dabīgajām sastāvdaļām. Un tikai tad ir īsta saikne starp produktu un ādu. Runājot par atsaucību mūsu produkcijas klāsts rada fantastiskus rezultātus.

SLA PARIS  produkti ir bez parabēna, fenoksietanola un polietilēnglikolu. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu produkti būtu saudzējoši jūsu ādai un veselībai.

Daba un ilgspējīga attīstība
SLA strādā respektabli lai pilnveidotu stabilu attīstību.
Loģika, saskaņotība, cieņa pret dabu un rūpes par nākamajām paaudzēm ir SLA PARIS kompānijas  rūpes. Kompānija  pieliek  lielas pūles  materiālu izvēlē produkcijai, iepakojumiem un eksponātiem. Mēs izvēlamies kvalitatīvus materiālus, piemēram, koku, metālu, kartonu…..
SLA PARIS kompānija izmantotos materiālus nodod pārstrādei.

Ilgspējīga attīstība ir vairāk kā koncepcija, tas ir dzīves veids.
SLA PARIS  uzņēmuma rūpes ir par tīru, skaistu, sakārtotu vidi un nākotni.

Saskaņā ar Brundlanda ziņojumu – ilgtspējīgo attīstību ir iespējama noturēt vienmērīgā līmenī nesagandējot dabas resursus un nenodarot smagu ekoloģisko kaitējumu.
Ilgtspējīgā attīstība nav personīga teritorija, tā ir starptautiska.

R&d
Ražots Francijā
Ražošana

SLA PARIS  kompānijai pieder inovatīva  pētniecības un attīstības laboratorija  un produktu ražošanas rūpnīca.
Tas ļauj izcili kontrolēt kvalitāti.
Šādi strādājot ir iespēja pārvērst  mūsu ideju par reālu produktu atbilstoši mūsu sapņiem. SLA PARIS uzņēmuma  attīstības ķēde ir  kontrolē sākot no sastāvdaļu izvēles un beidzot par ar galējo pārbaudi uz ādas. Gala produkts vienmēr saskanēs ar sieviešu vajadzībām.

Paņēmieni un tehnoloģija
SLA PARIS kompānija ļoti lepojas,  ka  vairāk kā 20 gadus var piedāvāt  klientiem mikronizētos  pūderus un acu ēnas. Pateicoties ekskluzīvajai  mikronizācijas tehnoloģijai, ar izmēru sākot no 4 līdz 6 mikroniem, Serge Louis Alvareza maigās acu ēnas un pūderi ir 10 reizes smalkāki  nekā parastie pūderi. Pateicoties tam, ēnas ir vieglāk uzklāt un iztušēt turklāt, tās ir ilgnoturīgas un piešķir jūsu acīm  krāšņu un neatvairāmu skatienu.

Ekskluzīvo mikronizācijas  tehnoloģiju SLA PARIS  izmanto   acu ēnām, kompaktajiem un birstošajiem  pūderiem kā arī  saules iedeguma pūderiem (bronzeriem).